top img
     
     
.
top
Kontaktujte nás > posta
Odpovieme do 24 hod.
Forward.png

Často kladené otázky

arrow Ako sú zabezpečené údaje o mojej firme pred zneužitím?

Všetky údaje sú bezpečne uložené na serveri a prístup k nim má iba osoba, ktorej sami na to dáte povolenie. Výhradne vy rozhodujete, komu a aké právomoci pridelíte na prístup k uloženým údajom. Svoje prístupové heslo, alebo heslo pre každú osobu, ktorej povolíte prístup k firemným údajom si zvolíte sami. Žiadna osoba, ktorej pridelíte prístupové heslo ho nemôže zmeniť. Táto zásada ochráni vaše údaje aj po odchode zamestnanca z firmy.

Keďže tieto heslá nebudú známe ani firme YRP, okrem vás a osôb, ktorým ste to povolili, sa k uloženým údajom nikto nedostane. Naviac, o každom prístupe k údajom a spôsobe ich použitia máte podrobný prehľad. Bude tak možné každému, kto využil svoje oprávnenie prístupu, preukázať, s ktorými údajmi a akým spôsobom nakladal.arrow Je možné využiť služby YRP bez potreby využívať službu "Moja kancelária"?

Každý, kto chce využívať služby YRP, musí byť prihlásený do systému. Po zaregistrovaní požiadavky v YRP na pridelenie prístupového práva, mu tieto budú zaslané na e-mail, uvedený žiadateľom. Potom sa už môže prihlásiť do systému a využiť ktorúkoľvek službu, ktorú YRP poskytuje. Je na každom používateľovi, ktorú službu využije a ktorú nie.arrow Potrebujem na využívanie služby Moja kancelária nejaký program alebo licenciu?

Nie. Využívanie služieb je viazané iba na získanie prístupových práv do systému.

Naďalej môžete využívať programy, ktoré bežne používate a na ktoré ste si zvykli. YRP vám iba poskytne možnosť uložiť si dokumenty, ktoré chcete mať kedykoľvek k dispozícii, do virtuálnej kancelárie. Dokumenty vo vašej virtuálnej kancelárii budú vecne a logicky usporiadané vo virtuálnych zakladačoch. Zároveň budete mať prehľad o tom, kto a kedy tieto dokumenty použil. Na otvorenie dokumentov, ktoré vám na základe vašej požiadavky vypracuje YRP, budete potrebovať nanajvýš Adobe Reader, ktorý je na internete voľne dostupný.arrow Musím za vaše služby zaplatiť vopred?

Klient má možnosť vybrať si zo širokého rozsahu služieb poskytovaných YRP. Niektoré služby sú spoplatňované paušálnym poplatkom, niektoré jednorazovou platbou. YRP poskytuje všetky služby na základe objednávky. Pri paušálnych poplatkoch dostane klient do konca mesiaca, v ktorom začal službu využívať, faktúru so splatnosťou 10 dní. Pri jednorazových platbách, bude klientovi súčasne s odoslaním požadovaného dokumentu zaslaná aj faktúra s vopred dohodnutou cenou, taktiež s 10 dňovou splatnosťou.

To znamená, že platíte až keď vám bude služba poskytnutá. Viac informácií sa dozviete z aktuálneho cenníka.